Stamboom Van der Werff » Klaas Zwart (1908-1991)

Persoonlijke gegevens Klaas Zwart 


Gezin van Klaas Zwart

Hij is getrouwd met Lokke Eijzenga.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Zwart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Zwart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Zwart

Sybren Zwart
1851-1926
Jetske Roorda
1843-1880
Pieter Zwart
1879-1949

Klaas Zwart
1908-1991



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Klaas Zwart



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 december 1908 lag tussen 2,9 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
      • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
      • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
      • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 17 juli 1991 lag tussen 13,9 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Monica Seles lost Steffi Graf na 186 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de geboren Servische moet die positie na 21 weken weer afstaan aan haar Duitse collega.
      • 8 april » De hoofdredacteur van het Indonesische weekblad Monitor wordt tot vijf jaar cel veroordeeld wegens belediging van de islam.
      • 12 juni » 120 miljoen Russen kiezen Boris Jeltsin als nieuwe president.
      • 14 augustus » Feyenoord wint de strijd om de Nederlandse Supercup door PSV met 1-0 te verslaan. Het enige doelpunt komt op naam van aanvaller Marian Damaschin.
      • 25 augustus » De Amerikaanse atleet Carl Lewis verbetert het twee maanden oude record op de 100 meter sprint met 0,04 seconde en brengt het op 9,86 seconden.
      • 14 december » Een uitbarsting van de vulkaan Etna begint op Sicilië en die zou nog jaren duren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zwart

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwart.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwart.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwart (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I16496.php : benaderd 15 maart 2026), "Klaas Zwart (1908-1991)".