De temperatuur op 14 april 1921 lag tussen 2,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 10,2 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
Trouwdag 25 januari 1950
De temperatuur op 25 januari 1950 lag tussen -9,7 °C en -3,0 °C en was gemiddeld -7,0 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
1 januari » De Vietminh begint in Tonkin onder leiding van Hồ Chí Minh een groot offensief tegen de Franse troepen.
26 januari » In New Delhi wordt de onafhankelijke republiek India uitgeroepen.
26 januari » Landverrader Anton van der Waals wordt terechtgesteld.
14 april » De DAF-fabriek in Eindhoven wordt geopend.
15 juni » Opening Tentoonstelling Rotterdam Ahoy.
19 juli » Oprichting van de Zentralrat der Juden in Deutschland.
Dag van overlijden 6 mei 2015
De temperatuur op 6 mei 2015 lag tussen 8,5 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 8,2 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 januari » Uit handen van premier Charles Michel en Chelsea-doelman Thibaut Courtois neemt voetballer Dennis Praet van RSC Anderlecht in de AED Studios in Lint de Belgische Gouden Schoen 2014 in ontvangst.
1 februari » De 20-jarige Nederlandse wielrenner Mathieu van der Poel wordt, amper een week na zijn debuut bij de professionals, wereldkampioen veldrijden.
3 juni » Agenten doorzoeken het bondskantoor van de voetbalbond in Venezuela, omdat de openbaar aanklager in Caracas daar opdracht toe heeft gegeven omdat Venezuela ook betrokken is geraakt bij het omkoopschandaal binnen de wereldvoetbalbond FIFA.
5 juni » Justitie in Roemenië begint een onderzoek naar premier Victor Ponta. Hij wordt verdacht van een reeks misdrijven, waaronder witwassen, belastingontduiking en valsheid in geschrifte.
12 augustus » De Zweed Hans Backe wordt aangesteld als bondscoach van het Fins voetbalelftal, als opvolger van de ontslagen Mixu Paatelainen.
16 augustus » In Indonesië wordt een passagiersvliegtuig vermist. Het is verdwenen in provincie Papoea. Het toestel, type ATR 42 Turboprop, heeft 54 personen aan boord.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I12462.php : benaderd 26 januari 2026), "Cornelis Wartena (1921-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.