Stamboom Van der Werf » Jannetje Goudappel

Persoonlijke gegevens Jannetje Goudappel 

  • Zij is geboren.

Gezin van Jannetje Goudappel

Zij is getrouwd met Nicolaas Visser.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adrianus Visser  1810-1898 
  2. Nicolaas Visser  1827-1884
  3. Jacob Visser  1812-1895
  4. Adriana Visser  1815-????
  5. Maartje Visser  1817-???? 
  6. Pieter Visser  1819-????
  7. Jannetje Visser  1822-????
  8. Nicolaas Visser  1825-1825

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Goudappel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Goudappel

Jannetje Goudappel


Nicolaas Visser
± 1788-1846

Jacob Visser
1812-1895
Pieter Visser
1819-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Goudappel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R8969.php : benaderd 10 januari 2026), "Jannetje Goudappel".