Stamboom Van der Werf » Dina van Koetsveld (1890-????)

Persoonlijke gegevens Dina van Koetsveld 


Gezin van Dina van Koetsveld

Zij is getrouwd met Johan Coenraad Post.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1917 te Rotterdam, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. N.N. Post  1924-1924

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dina van Koetsveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dina van Koetsveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dina van Koetsveld


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief Schiedam
      Details van akte: Geboorte 3.1890.284 d.d. 08-04-1890
      PER_ID Rol Achternaam Tussenvoegsel Voornaam GebPlaats GebDatum P
      176167 Kind Koetsveld van Dina Schiedam 05-04-1890 72868
      52844 Moeder van Kind Jansson Geertruida Schiedam 26-01-1869 72868
      52843 Vader van Kind Koetsveld van Thomas Schiedam 01-03-1866


    2. Stads archief Rotterdam
      Bruidegom Johan Coenraad Post , geb. Rotterdam 30 jaar
      Vader Jacobus Post
      Moeder Neeltje Hille
      Bruid Dina van Koetsveld , geb. Schiedam 26 jaar
      Vader Thomas van Koetsveld
      Moeder Geertruida Jansson

      Plaats huwelijk Rotterdam
      Huwelijksdatum 10-01-1917


      Bron Rotterdam 1917 b25

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 april 1890 lag rond de 13,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
      • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
      • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 10 januari 1917 lag tussen 0,5 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1885 » Maria Bouwmeester, Nederlands feministe en vakbondsbestuurster († 1956)
    • 1886 » Willy Derby, Nederlands zanger († 1944)
    • 1890 » Fie Carelsen, Nederlands actrice, echtgenote van Jean-Louis Pisuisse († 1975)
    • 1892 » Hermann Kemper, Duits uitvinder van de magneetzweeftrein († 1977)
    • 1893 » Clas Thunberg, Fins natuurijsschaatser († 1973)
    • 1894 » Pieter Jacob Six, Nederlands verzetsstrijder in WOII († 1986)

    Over de familienaam Van Koetsveld


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R8192.php : benaderd 13 maart 2026), "Dina van Koetsveld (1890-????)".