Stamboom Van der Werf » Gerrigje van Ommeren (????-1745)

Persoonlijke gegevens Gerrigje van Ommeren 


Gezin van Gerrigje van Ommeren

Zij is getrouwd met Willem van Velpen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elbartus van Velpen  1706-1768 
  2. Hendrik van Velpen  1710-1748 
  3. Cornelia van Velpen  -± 1739 
  4. Johanna van Vulpen  < 1730-????


Notities over Gerrigje van Ommeren


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrigje van Ommeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrigje van Ommeren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Ommeren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R6569.php : benaderd 25 februari 2026), "Gerrigje van Ommeren (????-1745)".