Stamboom Van der Werf » Johannes van den Berge (± 1864-????)

Persoonlijke gegevens Johannes van den Berge 


Gezin van Johannes van den Berge

Hij is getrouwd met Dorothea Catharina de Haan.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1893 te Rotterdam, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van den Berge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes van den Berge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van den Berge

Johannes van den Berge
± 1864-????

1893

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gemeentearchief Rotterdam
    Bruidegom johannes van den Berge , geb. Bruinisse 29 jaar
    Vader Jan van den Berge
    Moeder Pieternella Beekman
    Bruid Dorothea Catharina de Haan , geb. Rotterdam 28 jaar
    Vader Gerrit Samuel de Haan
    Moeder Neeltje Elizabeth Viverooij

    Plaats Rotterdam
    Huwelijksdatum 16-08-1893

    Opmerkingen akte nr. 1089

    Bron Rotterdam 1893 f068

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1893 lag rond de 23,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.

Over de familienaam Van den Berge


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R2909.php : benaderd 10 januari 2026), "Johannes van den Berge (± 1864-????)".