Stamboom Van der Werf » Cornelia Dieuwertje Mijzen (1865-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia Dieuwertje Mijzen 


Gezin van Cornelia Dieuwertje Mijzen

Zij is getrouwd met Adrianus van Koetsveld.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1888 te Schiedam, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Dina van Koetsveld  1893-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Dieuwertje Mijzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Dieuwertje Mijzen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Dieuwertje Mijzen

Cornelia Dieuwertje Mijzen
1865-????

1888

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Archief Schiedam
    Details van akte: Huwelijk 2.1888.77 d.d. 20-06-1888
    PER_ID Rol Achternaam Tussenvoegsel Voornaam GebPlaats GebDatum P
    51973 Bruidegom Koetsveld (van) Adrianus Schiedam 21-06-1861 8660
    24949 Vader Bruidegom Koesveld/Koetsveld van Thomas Schiedam 05-10-1832 8660
    24950 Moeder Bruidegom Stolk Dina Schiedam 19-05-1836 8660
    51974 Bruid Mijzen Cornelia Dieuwertje Oostwoud gem. Midwoud 01-02-1865 8660
    51977 Vader Bruid Mijzen Jan 8660
    51978 Moeder Bruid Vooren van Grietje


Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1865 lag rond de -0,4 °C. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 20 juni 1888 lag rond de 14,9 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mijzen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mijzen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mijzen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mijzen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R2856.php : benaderd 14 januari 2026), "Cornelia Dieuwertje Mijzen (1865-????)".