Stamboom Van der Werf » Isaac van de Kreeke (1896-1971)

Persoonlijke gegevens Isaac van de Kreeke 


Gezin van Isaac van de Kreeke

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Isaac van de Kreeke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Isaac van de Kreeke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Isaac van de Kreeke

Isaac Taillie
1828-1897

Isaac van de Kreeke
1896-1971


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. zeeuws Archief
      Janus van de Kreeke
      Vader geborene op maandag 2 november 1896 Kattendijke

      Aktedatum : 1896, aktenummer (number) : 31
      Geboren te (born in) : Kattendijke, op (on) 02-11-1896
      Isaac van de Kreeke
      Zoon van :
      VADER (father) : Janus van de Kreeke
      MOEDER (mother) : Jozina Adriana Taillie




      Bron :
      Zeeuws Archief, Geboorteakten Kattendijke 1811-1910. Toegevoegd : 10 december 2010


    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 november 1896 lag rond de 6,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
    • De temperatuur op 27 september 1971 lag tussen 8,9 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 8,6 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 6 april » Platenmaatschappij Rolling Stones Records gaat van start.
      • 18 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk vóór de Nederlander Joop Zoetemelk.
      • 4 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Leipzig het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.54,2.
      • 10 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Minsk zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.53,5.
      • 17 oktober » Zaligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Paulus VI.
      • 22 december » Kurt Waldheim volgt U Thant op als secretaris-generaal van de VN.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Kreeke


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R1871.php : benaderd 5 maart 2026), "Isaac van de Kreeke (1896-1971)".