Stamboom Van der Werf » Jan van Doorn (± 1635-± 1681)

Persoonlijke gegevens Jan van Doorn 


Gezin van Jan van Doorn

(1) Hij is getrouwd met Neeltje Brands.

Zij zijn getrouwd op 24 SEP te Krabbendijke, Nederland.


Kind(eren):

  1. Jacob van Doorn  ± 1667-???? 


(2) Hij is getrouwd met Josijntje (adriaens) de Casine.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Doorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Doorn

Jan van Doorn
± 1635-± 1681

(1) 

Neeltje Brands
± 1640-????

Jacob van Doorn
± 1667-????
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Doorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R1242.php : benaderd 24 januari 2026), "Jan van Doorn (± 1635-± 1681)".