Stamboom Van der Werf » Maria Gesina Vonk (1917-2004)

Persoonlijke gegevens Maria Gesina Vonk 


Gezin van Maria Gesina Vonk

Zij is getrouwd met Matthijs Fokker.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Gesina Vonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Gesina Vonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Gesina Vonk

jan vonk
1890-1956

Maria Gesina Vonk
1917-2004



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 juli 1917 lag tussen 10,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 8,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
    • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
  • De temperatuur op 17 april 2004 lag tussen 7,3 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Gerrit Komrij treedt af als eerste Nederlandse Dichter des Vaderlands.
    • 20 februari » Thailand - Dierenartsen in Thailand hebben vastgesteld dat het H5N1 virus dat de vogelgriep veroorzaakt, verantwoordelijk is voor de dood van minimaal twee katten in de provincie Nakhon Pathom. Het virus lijkt hiermee ook overgeslagen te zijn op deze diersoort.
    • 18 april » De Italiaan Davide Rebellin wint de 39e editie van de Amstel Gold Race.
    • 1 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Ingolstadt 04 na een fusie van ESV Ingolstadt en MTV Ingolstadt.
    • 9 september » Madonna treedt op tijdens haar Re-Invention Tour in het GelreDome te Arnhem.
    • 12 november » In Liempde wordt in een kampeerboerderij een trainingskamp van de Koerdische Arbeiderspartij PKK opgerold.
  • De temperatuur op 22 april 2004 lag tussen 5,7 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Presidentsverkiezingen in Rusland.
    • 14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
    • 19 mei » Valencia wint de UEFA Cup. In de finale in Göteborg is de Spaanse voetbalclub met 2-0 te sterk voor Olympique Marseille.
    • 30 juli » In Gellingen in de provincie Henegouwen (België) ontploft een gasleiding op een industriegebied. Hierbij komen 24 mensen om het leven. Zie gasexplosie Gellingen
    • 19 september » Jelena Isinbajeva (Rusland) en Kenenisa Bekele (Ethiopië) worden door de IAAF uitgeroepen tot de atleten van 2004.
    • 15 december » De Efteling opent zijn 25e sprookje in het sprookjesbos: Het meisje met de zwavelstokjes ter gelegenheid van het 200e geboortejaar van de schrijver Hans Christian Andersen in 2005.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Isolde Ahlgrimm, Oostenrijks klaveciniste († 1995)
  • 1914 » Louis de Funès, Frans regisseur en filmacteur († 1983)
  • 1915 » Mario Bava, Italiaans regisseur († 1980)
  • 1918 » Paul D. Boyer, Amerikaans biochemicus en Nobelprijswinnaar († 2018)
  • 1918 » Wim Roosen, Nederlands voetballer, atleet en sportbestuurder († 1986)
  • 1919 » Primo Levi, Italiaans schrijver († 1987)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vonk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vonk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vonk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vonk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R11729.php : benaderd 13 maart 2026), "Maria Gesina Vonk (1917-2004)".