De temperatuur op 7 december 1919 lag tussen 0,9 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")
31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
Trouwdag 29 september 1941
De temperatuur op 29 september 1941 lag tussen 11,5 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
3 februari » De nazi's brengen Pierre Laval weer aan de macht in Vichy-Frankrijk.
4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
6 april » Duitse troepen vallen Joegoslavië en Griekenland binnen.
24 mei » Het Engels oorlogsschip HMS Hood wordt in de jacht op de Bismarck in de Zeeslag in de Straat Denemarken tot zinken gebracht.
22 juni » Nazi-Duitsland begint Operatie Barbarossa, de grootste militaire onderneming in de geschiedenis, tegen de Sovjet-Unie.
Dag van overlijden 10 maart 2003
De temperatuur op 10 maart 2003 lag tussen 7,8 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » De Westerscheldetunnel wordt geopend, de autoveerdiensten over de Westerschelde worden opgeheven.
19 mei » Het Indonesisch leger begint een grootscheeps offensief in Atjeh.
5 juni » Paus Johannes Paulus II bezoekt Kroatië. Het is de honderdste buitenlandse reis van zijn ambtsperiode.
7 juni » Justine Henin-Hardenne wint Roland Garros, haar eerste grandslamtitel.
26 juli » Ian Crocker verbetert bij de wereldkampioenschappen langebaan (50 meter) in Barcelona het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 50,98. Het oude record (51,47) was een dag eerder gezwommen door zijn Amerikaanse collega en landgenoot Michael Phelps.
12 december » Het Inspraakorgaan Chinezen (IOC) wordt geïnstalleerd in Den Haag.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Vincent van der Werf, "Stamboom Van der Werf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werf/R10413.php : benaderd 16 maart 2026), "Albertus Marks (1919-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.