Stamboom Familie Spijkers en Familie Van der Wee » Geertrui Joanna van Gunst (1834-????)

Persoonlijke gegevens Geertrui Joanna van Gunst 

  • Zij is geboren in het jaar 1834 in Steenbergen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 augustus 2021.

Gezin van Geertrui Joanna van Gunst

Zij is getrouwd met Anthonie Sandbergen.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1880 te Steenbergen, zij was toen 46 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertrui Joanna van Gunst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Gunst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk van der Molen, "Stamboom Familie Spijkers en Familie Van der Wee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-wee/I617.php : benaderd 13 januari 2026), "Geertrui Joanna van Gunst (1834-????)".