Stamboom Van der Spank » Petronella dv Wilhelmus "Petronella" van Hirtum (1770-1830)

Persoonlijke gegevens Petronella dv Wilhelmus "Petronella" van Hirtum 

  • Roepnaam is Petronella.
  • Zij is geboren in het jaar 1770 in Schijndel.
  • Zij is overleden in het jaar 1830 in Schijndel, zij was toen 60 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 november 2020.

Gezin van Petronella dv Wilhelmus "Petronella" van Hirtum

Zij is getrouwd met Johannes zv Adrianus Goeijers.

Zij zijn getrouwd.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella dv Wilhelmus "Petronella" van Hirtum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella dv Wilhelmus van Hirtum

Petronella dv Wilhelmus van Hirtum
1770-1830



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kwartierstaat Regina Clara Francina van der Spank, geboren te Schijndel, 27 juli 1946

Over de familienaam Van Hirtum


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave van der Spank, "Stamboom Van der Spank", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-spank/I1034.php : benaderd 4 februari 2026), "Petronella dv Wilhelmus "Petronella" van Hirtum (1770-1830)".