Stamboom Van der Sluis » Betje Goldsteen (1869-????)

Persoonlijke gegevens Betje Goldsteen 

Bronnen 1, 2

Gezin van Betje Goldsteen

(1) Zij is getrouwd met Salomon van Goor.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1896 te Meppel, zij was toen 27 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Salomon van der Sluis.

Zij zijn getrouwd op 8 maart 1918 te Assen, zij was toen 48 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Betje Goldsteen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Betje Goldsteen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Betje Goldsteen

Betje Goldsteen
1869-????

(1) 1896
(2) 1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akevoth Dutch Genealogical Database "The Northern Database", The Northern Database - ndbeli, Alex van Oss, via http://shum.huji.ac.il/~dutchjew/genealo...
    2. Stamboom Jansen, Vos, Lindenholst en Hoevenberg, T.M. Jansen, via http://www.genealogieonline.nl/stamboom-...
    3. Akevoth Dutch Genealogical Database "The Northern Database", The Northern Database - ndbeli, Alex van Oss, via http://shum.huji.ac.il/~dutchjew/genealo...

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juni 1869 lag rond de 13,6 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
      • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
      • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
    • De temperatuur op 8 maart 1918 lag tussen -1,3 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
      • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
      • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Goldsteen


    De publicatie Stamboom Van der Sluis is opgesteld door M. van der Sluis.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M. van der Sluis, "Stamboom Van der Sluis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-sluis/I522.php : benaderd 16 januari 2026), "Betje Goldsteen (1869-????)".