Stamboom Van der Sluis » Aron Jesaias Opdenberg

Persoonlijke gegevens Aron Jesaias Opdenberg 

Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 mei 2007.

Gezin van Aron Jesaias Opdenberg

Hij is getrouwd met Rebecca Samuels Gils.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Samuel Opdenberg  ± 1813-1858 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aron Jesaias Opdenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aron Jesaias Opdenberg

Aron Jesaias Opdenberg


Samuel Opdenberg
± 1813-1858

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 10 jaren tafels gemeente Den Haag, Tafels Den Haag, via http://193.172.27.173/virtuelestudiezaal...

Over de familienaam Opdenberg


De publicatie Stamboom Van der Sluis is opgesteld door M. van der Sluis.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. van der Sluis, "Stamboom Van der Sluis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-sluis/I2825.php : benaderd 1 februari 2026), "Aron Jesaias Opdenberg".