Stamboom Van der Schaaf » Lokke Froukje van der Goot (1913-1993)

Persoonlijke gegevens Lokke Froukje van der Goot 

  • Zij is geboren op 18 augustus 1913 in Leeuwarden Friesland Nederland.
    Geboren op 18 augustus 1913 - Leeuwarden, FR
  • Zij is overleden op 3 december 1993 in Dordrecht Zuid-Holland Nederland, zij was toen 80 jaar oud.
    Overleden op 3 december 1993 - Dordrecht, ZH
    leeftijd bij overlijden: 80 jaar oud
  • Zij is begraven in Algemene Begraafplaats Essenhof Dordrecht.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 januari 2014.

Gezin van Lokke Froukje van der Goot

Zij is getrouwd met Andries Dijkema.

Zij zijn getrouwd op 15 december 1950 te Amsterdam, zij was toen 37 jaar oud.

Gehuwd op 15 december 1950 , Amsterdam, NH
Andries Dijkema 1911-2005
Lokke Froukje van der Goot 1913-1993

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lokke Froukje van der Goot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 augustus 1913 lag tussen 12,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
  • De temperatuur op 3 december 1993 lag tussen 7,8 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Zwemster Franziska van Almsick scherpt in Peking haar eigen, vier dagen oude wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 53,33.
    • 13 januari » De regering van Guatemala en de Guatemalteekse vluchtelingen die vanuit Mexico massaal naar hun vaderland willen terugkeren, sluiten op het laatste ogenblik een akkoord, waardoor de operatie binnen twee weken voltooid moet zijn.
    • 28 mei » Monaco wordt het 182ste lid van de Verenigde Naties.
    • 9 augustus » Tientallen pantserwagens komen aan in de Somalische hoofdstad Mogadishu om de grondtroepen van de Verenigde Naties te versterken, kort nadat vier Amerikaanse VN-soldaten bij een hinderlaag om het leven zijn gekomen.
    • 5 september » Het Argentijns voetbalelftal lijdt de zwaarste thuisnederlaag ooit. Colombia is in de WK-kwalificatiewedstrijd in Buenos Aires met 5-0 te sterk, door doelpunten van Freddy Rincón (2), Faustino Asprilla (2) en Adolfo Valencia.
    • 29 november » Totale maansverduistering. De verduistering heeft een grootte van 1.09 in de kernschaduw. De eclips begint om 04:28 uur en staat bij het maximum, om 07:27 uur, op een hoogte van circa 7° (in Utrecht). De eclips eindigt om 10:26 uur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Edgar Faure, Frans politicus en premier van Frankrijk († 1988)
  • 1910 » Gerrit Keizer, Nederlands voetballer († 1980)
  • 1911 » Maria Ullfah Santoso, Indonesische activiste voor vrouwenrechten en onafhankelijkheid en politicus († 1988)
  • 1917 » Caspar Weinberger, Amerikaans advocaat en politicus († 2006)
  • 1917 » Jan Hendrik Velema, Nederlands predikant, radiopresentator en omroepvoorzitter († 2007)
  • 1918 » Piet Keijzer, Nederlands langebaan- en marathonschaatser († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Goot


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tineke Oostland, "Stamboom Van der Schaaf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-schaaf/I1893.php : benaderd 4 februari 2026), "Lokke Froukje van der Goot (1913-1993)".