Stamboom Van der Ree » Aaltje Zee (± 1857-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Zee 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1857 in Venhuizen en Hem.
  • Een kind van Willem Zee en Geertje Bakker
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 juni 2007.

Gezin van Aaltje Zee

Zij is getrouwd met Dirk Pereboom.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1902 te Beemster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Zee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Zee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Zee

Willem Zee
± 1821-1888
Geertje Bakker
± 1826-????

Aaltje Zee
± 1857-????

1902

Dirk Pereboom
± 1853-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. www.genlias.nl

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 oktober 1902 lag tussen 3,6 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.

    Over de familienaam Zee

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zee.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zee.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zee (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joanne van der Ree, "Stamboom Van der Ree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-ree/I7603.php : benaderd 7 februari 2026), "Aaltje Zee (± 1857-????)".