Stamboom Van der Ree » Klaas van der Ree (1886-1940)

Persoonlijke gegevens Klaas van der Ree 

Bron 1

Gezin van Klaas van der Ree

Hij is getrouwd met Annigje Adriaantje Gorlee.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1919 te Haarlemmermeer, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. LIVING  

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas van der Ree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas van der Ree

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas van der Ree


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. wie was wie

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 december 1886 lag rond de 2,1 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • De temperatuur op 23 april 1919 lag tussen -2,7 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
      • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
      • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
      • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • De temperatuur op 22 mei 1940 lag tussen 9,0 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
      • 14 mei » Tweede Wereldoorlog: De Duitse Luftwaffe bombardeert Rotterdam, Strijen en Strijensas.
      • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
      • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
      • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Ree


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joanne van der Ree, "Stamboom Van der Ree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-ree/I728.php : benaderd 29 januari 2026), "Klaas van der Ree (1886-1940)".