Stamboom Van der Pol » Emmarentia van Herwijnen (< 1780-????)

Persoonlijke gegevens Emmarentia van Herwijnen 

  • Zij is geboren voor 1780.
    geen nadere gegevens bekend
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 september 2024.

Gezin van Emmarentia van Herwijnen

Zij is getrouwd met Jan Ariense van Andel.

Zij zijn getrouwd.

geen nadere gegevens bekend

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emmarentia van Herwijnen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Herwijnen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-pol/I855.php : benaderd 17 januari 2026), "Emmarentia van Herwijnen (< 1780-????)".