Stamboom Van der Pol » Johanna van der Pol (1897-????)

Persoonlijke gegevens Johanna van der Pol 

  • Zij is geboren in het jaar 1897 in gravenhage.
    geen nadere gegevens bekend
  • Een kind van Hermanus van der Pol en Alida Nieuwets
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 september 2024.

Gezin van Johanna van der Pol

Zij is getrouwd met Muus Singer.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1925 te haarlem, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 22 januari 1929 te haarlem.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van der Pol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van der Pol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van der Pol

Anneke Aldus
1829-1882

Johanna van der Pol
1897-????

1925

Muus Singer
1893-1945


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. wiewaswie, aktenr.61
    2. wiewaswie, huw.akte

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 februari 1925 lag tussen 8,4 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
      • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
      • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.

    Over de familienaam Van der Pol


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-pol/I8257.php : benaderd 23 februari 2026), "Johanna van der Pol (1897-????)".