Stamboom Van der Pol » Dirk Rotteveel (1705-< 1754)

Persoonlijke gegevens Dirk Rotteveel 

  • Hij is geboren in het jaar 1705 in loosduinen.
  • Hij werd gedoopt op 2 april 1705 in loosduinen.
  • Hij is overleden voor 1754.
    geen nadere gegevens bekend
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 september 2024.

Gezin van Dirk Rotteveel

Hij is getrouwd met Cornelia Molswijk.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1740 te naaldwijk, hij was toen 35 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Gillis Rotteveel  1741-< 1742
  2. Gillis Rotteveel  1742-1816
  3. Maria Rotteveel  1744-????
  4. Magdalena Rotteveel  1746-????
  5. Dirk Rotteveel  1748-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Rotteveel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Rotteveel

Dirk Rotteveel
1705-< 1754

1740
Gillis Rotteveel
1741-< 1742

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. archief westland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 oktober 1740 lag rond de 11,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: geheel betrokken mist. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.

Over de familienaam Rotteveel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-pol/I11331.php : benaderd 13 januari 2026), "Dirk Rotteveel (1705-< 1754)".