Stamboom Van der Plas » Hendrik van der Kraan

Persoonlijke gegevens Hendrik van der Kraan 


Gezin van Hendrik van der Kraan

Hij is getrouwd met Catharina Soeters.

Zij zijn getrouwd op 1 juli 1915 te Schiedam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van der Kraan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van der Kraan

Hendrik van der Kraan
????-

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juli 1915 lag tussen 9,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.

Over de familienaam Van der Kraan


De publicatie Stamboom Van der Plas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nico van Gogh, "Stamboom Van der Plas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-plas/I330.php : benaderd 28 januari 2026), "Hendrik van der Kraan".