verwanten van Willem van der Marel » Cornelis Jacobus van der Maarl (1911-2006)

Persoonlijke gegevens Cornelis Jacobus van der Maarl 


Gezin van Cornelis Jacobus van der Maarl

(1) Hij is getrouwd met Hendrina Catharina van der Dussen.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1941 te 's-Gravenmoer, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Arie van der Maarl  1942-1972
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 28 april 1977 te Veenendaal, hij was toen 65 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jacobus van der Maarl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Jacobus van der Maarl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Jacobus van der Maarl


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksaktenummer:2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 december 1911 lag tussen 1,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
      • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • De temperatuur op 28 april 1977 lag tussen 1,6 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 31 januari » President Giscard d'Estaing opent het Centre Georges Pompidou in Parijs.
      • 9 februari » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Engeland in een vriendschappelijk duel op Wembley, Londen met 0-2.
      • 1 juni » De demissionaire minister-president drs. Joop den Uyl is door de koningin belast met de opdracht een kabinet te vormen.
      • 20 augustus » NASA lanceert de Voyager 2 ruimtesonde per Titan III raket.
      • 6 oktober » Eerste vlucht van een Mikojan-Goerevitsj MiG-29 Fulcrum, een Russische straaljager.
      • 4 december » Jean-Bédel Bokassa, president van de Centraal-Afrikaanse Republiek, kroont zichzelf tot keizer.
    • De temperatuur op 13 november 2006 lag tussen 7,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 3 mei » Vliegtuigcrash in de Zwarte Zee. Een Airbus A320 van Armavia, een Armeense luchtvaartmaatschappij, stort tijdens slecht weer in de Zwarte Zee. Alle 113 inzittenden komen om.
      • 4 juni » Nederland wordt kampioen bij het EK Voetbal onder de 21.
      • 16 juli » Harry Potter en de Halfbloed Prins wordt voor het eerst aan publiek getoond door de schrijfster zelf
      • 9 augustus » De Duitse wielrenner Jens Voigt wint de Ronde van Duitsland.
      • 12 oktober » De Zweedse Academie maakt bekend dat de Nobelprijs voor Literatuur 2006 is toegekend aan de Turkse schrijver Orhan Pamuk.
      • 31 oktober » Einde van de Israëlische militaire operatie in de Gazastrook
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Maarl


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem van der Marel, "verwanten van Willem van der Marel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-marel/I8718.php : benaderd 25 januari 2026), "Cornelis Jacobus van der Maarl (1911-2006)".