verwanten van Willem van der Marel » Adrianus Grüteke (1854-1945)

Persoonlijke gegevens Adrianus Grüteke 


Gezin van Adrianus Grüteke

Hij is getrouwd met Lijntje Overhand.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1877 te Hillegersberg, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Grüteke  1877-1950 
  2. Pieter Grüteke  1879-1954 
  3. Johannes Grüteke  1881-1881
  4. Johanna Maria Grüteke  1882-???? 
  5. Leendert Grüteke  1883-1884
  6. Maria Grüteke  1887-1976
  7. Dirk Grüteke  1890-1890
  8. Hendrik Grüteke  1890-1890
  9. Hendrik Dirk Grüteke  1891-1964 
  10. Christiaan Grüteke  1894-1955 
  11. Johannes Grüteke  1896-1962 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Grüteke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Grüteke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Grüteke


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 december 1877 lag rond de -2,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
      • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
      • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
      • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.

    Over de familienaam Grüteke

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Grüteke.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Grüteke.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Grüteke (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem van der Marel, "verwanten van Willem van der Marel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-marel/I4517.php : benaderd 31 januari 2026), "Adrianus Grüteke (1854-1945)".