111108 van Robert Schultz
Wijbe Tjeerds heeft een relatie gehad met Catharina Gomez in Indië, Padang. Zij is zwanger geraakt. Wat ik heb begrepen, is dat Wijbe terug moest naar NL. Hij heeft nog gevraagd of Catharina ook naar NL wilde komen, maar ze wilde graag in Indië blijven.
In 1903 is Wilhelmina "Mien" Davies geboren. Davies is een bekende Europese naam in Indië die zij heeft aangenomen. Mijn oma, Mien is rond 1930 nog naar NL gekomen om oa Wijbe te ontmoeten. Dat is gelukt. Mijn vader vertelde dat hij dat erg op prijs heeft gesteld.
Catharina Gomez is in Indië gebleven. Mijn vader herinnert zich dat Catharina altijd een zwak heeft gehouden voor Wijbe Tjeerds. Ik denk dat ze ontzettend veel van hem heeft gehouden. Hij was haar eerste liefde.
Mijn vader vertelde dat Catharina bij zijn familie in huis is blijven wonen. Mijn familie is in 1950 naar NL gekomen. Catharina is rond 1965 gestorven in Indië. Ze heeft nog lange tijd met haar zus samen gewoond.
(1) Hij is getrouwd met Everdina Johanna Martens.
Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1903 te Nijmegen, hij was toen 32 jaar oud.Bron 3
Kind(eren):
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Wijbe Tjeerds Wilstra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1903 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Everdina Johanna Martens | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Onbekend | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tresoar Collectiegebied Friesland Utingeradeel Archiefnummer 30-38 Inventarisnummer:1019 aktenummer:105
Regionaal Historisch Centrum Limburg Plaats instelling Maastricht Collectiegebied Limburg Archief12.069 Registratienummer24 Aktenummer6
Gelders Archief Algemeen Toegangsnummer:0207 Registratienummer:8536 Aktenummer:281