verwanten van Willem van der Marel » Janna de Vries (1883-????)

Persoonlijke gegevens Janna de Vries 

  • Zij is geboren in het jaar 1883 in Ammerstol.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 april 2014.

Gezin van Janna de Vries

Zij is getrouwd met Bartus Looren de Jong.

Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1903 te Ammerstol, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna de Vries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Vries

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vries.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vries.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vries (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willem van der Marel, "verwanten van Willem van der Marel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-marel/I27786.php : benaderd 13 februari 2026), "Janna de Vries (1883-????)".