verwanten van Willem van der Marel » Anje Christina "Anje" Boerma (1908-2001)

Persoonlijke gegevens Anje Christina "Anje" Boerma 


Gezin van Anje Christina "Anje" Boerma

Zij is getrouwd met Gerardus Johannes Andreas van Melzen.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1931 te Ruurlo, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anje Christina "Anje" Boerma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anje Christina "Anje" Boerma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anje Christina Boerma


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteaktenummer:911
    2. Huwelijksaktenummer:4

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juli 1908 lag tussen 12,8 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
      • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 12 februari 1931 lag tussen 1,1 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
      • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
      • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
      • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
      • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
      • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    • De temperatuur op 15 januari 2001 lag tussen -4,8 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 5 maart » 35 Islamitische pelgrims komen om tijdens de jaarlijkse Hajj.
      • 10 april » Instorting van de toneeltoren-in-aanbouw van Schouwburg Het Park in Hoorn.
      • 11 april » Het voetbalelftal van Australië verslaat dat van Amerikaans-Samoa met 31-0, de grootste zege bij een interlandwedstrijd. Archie Thompson scoort dertien maal.
      • 11 mei » Ahmed Hossam van KAA Gent wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
      • 28 juni » Slobodan Milošević wordt uitgeleverd aan het Joegoslavië-tribunaal.
      • 2 december » Enron vraagt de Chapter 11-status aan wegens een dreigend bankroet nadat Dynegy een bod van 8,4 miljard dollar heeft ingetrokken. Het is het grootste bankroet in de Verenigde Staten in 2003 en heeft grote gevolgen, zelfs politiek.
    • De temperatuur op 20 januari 2001 lag tussen -1,0 °C en 1,3 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Pécrot (België) botsen twee treinen die op hetzelfde spoor rijden op elkaar. Zie Treinongeval bij Pécrot.
      • 7 april » Lancering 2001 Mars Odyssey, een ruimtesonde van de NASA die zich in een baan rond Mars bevindt.
      • 10 juni » Het Frans voetbalelftal wint voor de eerste keer het toernooi om de Confederations Cup door in de finale Japan met 1-0 te verslaan.
      • 3 juli » De Verenigde Vergadering van de Staten-Generaal van het Koninkrijk der Nederlanden verleent toestemming voor het huwelijk van Willem-Alexander, de Nederlandse prins van Oranje, met Máxima Zorreguieta.
      • 24 oktober » In de Gotthardtunnel voltrekt zich een zwaar ongeluk.
      • 19 november » Lleyton Hewitt lost Gustavo Kuerten na dertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Australiër moet die positie na 75 weken afstaan aan Andre Agassi.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boerma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boerma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boerma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boerma (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem van der Marel, "verwanten van Willem van der Marel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-marel/I23705.php : benaderd 28 januari 2026), "Anje Christina "Anje" Boerma (1908-2001)".