verwanten van Willem van der Marel » Adrianus Johannes van der Reijden (1921-1988)

Persoonlijke gegevens Adrianus Johannes van der Reijden 


Gezin van Adrianus Johannes van der Reijden

(1) Hij is getrouwd met Maria Huizinga.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Neel van der Marel.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Rotterdam.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1952 te Rotterdam, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Johannes van der Reijden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Johannes van der Reijden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Johannes van der Reijden

Johanna de Jong
1870-± 1947
Arie Vuijk
± 1857-????

Adrianus Johannes van der Reijden
1921-1988

(1) 
(2) 1952


Onbekend


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1921 lag tussen 8,9 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
      • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    • De temperatuur op 13 februari 1952 lag tussen -4,6 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Kees Broekman wint de eerste Nederlandse medaille tijdens Olympische Winterspelen.
      • 21 juni » In het Mathematisch Centrum Amsterdam wordt de ARRA I, de eerste in Nederland gebouwde computer, in gebruik genomen.
      • 24 juni » In Duitsland verschijnt de eerste Bild Zeitung.
      • 31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
      • 29 november » Benoeming van Domenico Tardini en Giovanni-Battista Montini tot pro-staatssecretaris voor buitengewone en gewone kerkelijke aangelegenheden.
      • 19 december » Koningin Juliana onthult het monument De Dokwerker in Amsterdam.
    • De temperatuur op 28 januari 1988 lag tussen 3,6 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 9,3 mm neerslag gedurende 9,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 4 april » Het derde Nederlandse televisienet wordt in gebruik genomen.
      • 23 april » Verheffing van het Bisdom Luxemburg tot Aartsbisdom Luxemburg.
      • 21 juni » Het Nederlands elftal verslaat West-Duitsland in de halve finale van het EK voetbal in Hamburg met 2-1.
      • 5 augustus » Benoeming van de Litouwer Audrys Juozas Bačkis tot nuntius in Nederland.
      • 29 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Spoorloos van regisseur George Sluizer gaat in première.
      • 21 december » De rechtbank van Brussel laat beslag leggen op drie eigendommen van de Zaïrese president Mobutu Sese Seko op verzoek van het Belgische bedrijf Cotoni.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Reijden


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem van der Marel, "verwanten van Willem van der Marel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-marel/I13041.php : benaderd 6 februari 2026), "Adrianus Johannes van der Reijden (1921-1988)".