Stamboom van der Logt » Barbara (?) TOONEN

Persoonlijke gegevens Barbara (?) TOONEN 


Gezin van Barbara (?) TOONEN

Zij is getrouwd met Hendrik (dirkse) van DRUUTE.

Zij zijn getrouwd

Nog onzeker of dit de moeder is van Willemijntje van Druten

Kind(eren):

  1. Dirk van DRUTEN  1779-1827
  2. Hendrik van DRUUTEN  1788-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbara (?) TOONEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbara (?) TOONEN


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam TOONEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TOONEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TOONEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TOONEN (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Anges van der Logt, "Stamboom van der Logt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-logt/I1758.php : benaderd 2 februari 2026), "Barbara (?) TOONEN".