Stamboom van der Logt » Jan van den HEUVEL (1863-1935)

Persoonlijke gegevens Jan van den HEUVEL 


Gezin van Jan van den HEUVEL

Hij is getrouwd met Johanna ter MATEN.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1892 te Hoogland,Utrecht, hij was toen 29 jaar oud.Bronnen 3, 4


Kind(eren):

  1. Antje van den HEUVEL  1906-1964 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van den HEUVEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan van den HEUVEL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jan van den HEUVEL



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorte Jan van den Heuvel, 1863 G (Deed)
    Gevonden in Digitale Stamboom Eemland Database

    KindJan van den Heuvel
    Vader Klaas van den Heuvel
    Moeder Willempje van Beek

    PlaatsHoogland
    Geboortedatum 26-02-1863
    / Gemeente Hoogland - BS Geboorte
  2. Overlijden Jan van den Heuvel, 1935 O (Deed)
    Gevonden in Digitale Stamboom Eemland Database

    Overledene Jan van den Heuvel, 71
    Vader Klaas van den Heuvel
    Moeder Willempje van Beek
    Weduwnaar/weduwe Johanna ter Maten

    PlaatsHoogland
    Datum overlijden 31-01-1935

    Geboorteplaats Hoogland
    / Gemeente Hoogland - BS Overlijden
  3. Huwelijk Jan van den Heuvel & Johanna ter Maten, 1892 H (Deed)
    Gevonden in Genlias Database

    BronBurgelijke stand - Huwelijk
    ArchieflocatieHet Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 226
    Gemeente: Hoogland
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 19
    Datum: 19-10-1892
    BruidegomJan van den Heuvel
    Leeftijd: 29
    Geboorteplaats: Hoogland
    BruidJohanna ter Maten
    Leeftijd: 28
    Geboorteplaats: Amersfoort
    Vader bruidegomKlaas van den Heuvel
    Moeder bruidegomWillempje van Beek
    Vader bruidGerrit ter Maten
    Moeder bruidDirkje van de Grift
    / Gemeente Hoogland - BS Huwelijk
  4. Huwelijk Jan van den Heuvel & Johanna ter Maten, 1892 H (Deed)
    Gevonden in Digitale Stamboom Eemland Database

    BruidegomJan van den Heuvel
    Leeftijd: 29
    Geboorteplaats: Hoogland
    VaderKlaas van den Heuvel
    MoederWillempje van Beek
    BruidJohanna ter Maten
    Leeftijd: 28
    Geboorteplaats: Amersfoort
    VaderGerrit ter Maten
    Moeder Dirkje van de Grift

    PlaatsHoogland
    Huwelijksdatum 19-10-1892
    / Gemeente Hoogland - BS Huwelijk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1863 lag rond de 4,8 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
  • De temperatuur op 19 oktober 1892 lag rond de 6,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
  • De temperatuur op 31 januari 1935 lag tussen 1,3 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
    • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den HEUVEL


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Anges van der Logt, "Stamboom van der Logt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-logt/I170.php : benaderd 14 januari 2026), "Jan van den HEUVEL (1863-1935)".