Stamboom J. van der Lee » Augustinus van Driel

Persoonlijke gegevens Augustinus van Driel 


Gezin van Augustinus van Driel

Hij is getrouwd met Willemina Verschoor.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1867 te De Werken en Sleeuwijk.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.176
Inventarisnr: 8833
Gemeente: De Werken en Sleeuwijk
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 2
Datum: 16-02-1867
Bruidegom Augustinus van Driel
Geboorteplaats: De Werken en Sleeuwijk
Bruid Willemina Verschoor
Geboorteplaats: De Werken en Sleeuwijk
Vader bruidegom Cornelis van Driel
Moeder bruidegom Florentine Clipp
Vader bruid Antonie Verschoor
Moeder bruid Wouterke van Krugten

Bronvermelding
Huwelijksregister, archiefnummer 1025, inventarisnummer 5218, aktenummer 2
Gemeente: De Werken en Sleeuwijk
Periode: 1863-1872

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augustinus van Driel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Augustinus van Driel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Brabants Historisch Informatie Centrum

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 februari 1867 lag rond de 14,6 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
      • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
      • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.

    Over de familienaam Van Driel


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jurgen van der Lee, "Stamboom J. van der Lee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-lee/I733.php : benaderd 31 januari 2026), "Augustinus van Driel".