Stamboom Van der Kwast » Willempje Hendriks Prel (1697-1740)

Persoonlijke gegevens Willempje Hendriks Prel 

  • Zij is geboren in het jaar 1697 in Egmond aan Zee.
  • Zij is overleden op 3 januari 1740 in Egmond aan Zee, zij was toen 43 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 juli 2010.

Gezin van Willempje Hendriks Prel

Zij had een relatie met Joost Lourisz Stam.


Kind(eren):

  1. Harmen Joostensz Stam  1719-1784 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willempje Hendriks Prel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willempje Hendriks Prel

Willempje Hendriks Prel
1697-1740



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 januari 1740 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: zeer betrokken regen. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Prel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Prel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Prel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Prel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.M. van der Kwast, "Stamboom Van der Kwast", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-kwast/I4714.php : benaderd 8 augustus 2025), "Willempje Hendriks Prel (1697-1740)".