Stamboom Van Leeuwen, Broekema, van der Klooster, Van der Lugt » claes jacobs lem (1560-????)

Persoonlijke gegevens claes jacobs lem 

  • Hij is geboren in het jaar 1560.
  • Beroep: Boer te Westmaas.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 maart 2018.

Gezin van claes jacobs lem

Hij is getrouwd met neelken jacobsdr n.n..

Zij zijn getrouwd in het jaar 1585, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. leentje claesse lem  1595-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot claes jacobs lem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van claes jacobs lem


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Lem

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lem.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lem.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lem (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ina van der Klooster, "Stamboom Van Leeuwen, Broekema, van der Klooster, Van der Lugt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-klooster/I2897.php : benaderd 4 februari 2026), "claes jacobs lem (1560-????)".