Stamboom Van der Kerff » Aart Pellen (1871-????)

Persoonlijke gegevens Aart Pellen 


Gezin van Aart Pellen

Hij is getrouwd met Maria Hendrika van Bommel.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1903 te Est en Opijnen, hij was toen 32 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Herman Pellen  1904-
  2. Nicolaas Pellen  1905-1974 
  3. Ereke Pellen  1908-1990


Tijdbalk Aart Pellen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aart Pellen

Aart Pellen
1871-????

1903
Ereke Pellen
1908-1990

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gemeente Rossum Bevolkingsregister
      Gemeente Rossum
      Brontype boek
      Archiefnummer 150
      Archiefnaam Bevolkingsregister
      Deelnummer 911
      Registernaam 1900-1910
      Code 654
      Periode register 1900-1910
      Pagina 223
      Datum geboorte 05-04-1871
      Geregistreerde Aart Pellen
    2. Burgerlijke stand - huwelijk, Genlias (Internet), Genlias (Internet) / Gelderland

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 april 1871 lag rond de 9,3 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
      • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
    • De temperatuur op 19 september 1903 lag tussen 10,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (26%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1868 » Ketty Gilsoul-Hoppe, Belgisch kunstenaar († 1939)
    • 1869 » Albert Roussel, Frans componist († 1937)
    • 1871 » Mirko Seljan, Kroatisch ontdekkingsreiziger († 1913)
    • 1874 » Emmanuel Suhard, Frans kardinaal-aartsbisschop van Parijs († 1949)
    • 1875 » Mistinguett (Jeanne Bourgeois), Frans actrice en zangeres († 1956)
    • 1877 » Edouard Ronvaux, Belgisch politicus († 1958)

    Over de familienaam Pellen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pellen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pellen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pellen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van der Kerff is opgesteld door R. van der Kerff (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. van der Kerff, "Stamboom Van der Kerff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-kerff/I243.php : benaderd 18 januari 2026), "Aart Pellen (1871-????)".