Stamboom Van der Kerff » Hedwig van Ravensberg van Dale (± 1120-± 1168)

Persoonlijke gegevens Hedwig van Ravensberg van Dale 

  • Zij is geboren rond 1120.
  • (Titel) in vrouwe van Diepenheim.
  • Zij is overleden rond 1168.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2007.

Gezin van Hedwig van Ravensberg van Dale

Zij heeft/had een relatie met Gerard l van Henegouwen graaf van Dale.


Kind(eren):

  1. Hendrik l graaf van Dale  ± 1150-1215 

Voorouders (en nakomelingen) van Hedwig van Ravensberg van Dale

Hedwig van Ravensberg van Dale
± 1120-± 1168



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Ravensberg van Dale


De publicatie Stamboom Van der Kerff is opgesteld door R. van der Kerff (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. van der Kerff, "Stamboom Van der Kerff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-kerff/I1229.php : benaderd 23 februari 2026), "Hedwig van Ravensberg van Dale (± 1120-± 1168)".