Stamboom Van der Hoeff » Theodorus Jozef Werkhoven (1918-1918)

Persoonlijke gegevens Theodorus Jozef Werkhoven 

  • Hij is geboren op 22 maart 1918.
  • Hij is overleden op 22 juni 1918 in Culemborg, Nederland.
    Aktenummer: 75 Akteplaats:Culemborg Aktedatum:22-06-1918 Overlijdensdatum:22-06-1918 Overlijdensplaats:Culemborg
    Overledene: Adriana Maria Werkhoven
    Moeder: Theodora van der Hoeff
    Vader: Adrianus Werkhoven Aktesoort:N
    Toegangsnummer:0207 Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    Inventarisnummer:8172
  • Een kind van Adrianus Werkhoven en Theodora van der Hoef(F)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 september 2020.

Gezin van Theodorus Jozef Werkhoven


Notities over Theodorus Jozef Werkhoven

NaamGeborenOverledenLeeftijdAchternaam PartnerOpmerking
Arnoldus Gerardus Werkhoven25-08-191328-12-198370
Hillegonda Wilhelmina Veld09-06-191329-05-200288Werkhoven
Grafinformatie
Foto grafnummer 78625 Algemene Begraafplaats Achterweg 2 Culemborg

Graf id-nummer:78625Begraafplaatsnr.:147(Plaats)aanduiding:049Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Jozef Werkhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Jozef Werkhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Jozef Werkhoven

Theodorus Jozef Werkhoven
1918-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1918 lag tussen -0,4 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
      • 25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
      • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
    • De temperatuur op 22 juni 1918 lag tussen 8,8 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 4,6 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
      • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
      • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
      • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Werkhoven


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van der Hoef, "Stamboom Van der Hoeff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hoeff/I2484.php : benaderd 13 januari 2026), "Theodorus Jozef Werkhoven (1918-1918)".