Stamboom Van der Hoeff » Cornelia van der Hoef(F) (1732-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia van der Hoef(F) 

  • Zij is geboren op 12 september 1732 in Culemborg, Nederland.Bron 1
    Kinderen van Ruth Gijsbertse van der Hoeff en Maria Straavers:
    1 Bernardus van der Hoeff, gedoopt op 22-08-1725 in Culemborg (RK). Doopgetuige: Ester van der Hoeve pro Bernardus van Straver.
    2 Gijsbertus van der Hoeff, gedoopt op 10-11-1727 in Culemborg. Doopgetuige: Stephana Theunis pro Dirix Gijsberts van der Hoef.
    3 Joanna van der Hoeff, gedoopt op 20-10-1730 in Culemborg (RK). Doopgetuige: Stephana Goes pro Theodora Gijsbertse van der Hoes.
    4 Cornelia van der Hoeff, gedoopt op 19-09-1732 in Culemborg (RK). Doopgetuige: Anna Berenstrade.
    5 Arnoldus van der Hoeff, gedoopt op 22-04-1734 in Culemborg (RK). Doopgetuige: Joanna Verweij (geboren Van Cortlant, weduwe van Arie Gijsbertse van der Hoeff)
    6 Adrianus van der Hoeff, gedoopt op 10-05-1736 in Culemborg (RK). Doopgetuige: Aeltie van der Hoef.
    7 Joanna van der Hoeff, gedoopt op 18-10-1738 in Culemborg (RK). Doopgetuige: Antonia van van der Hoef pro Anna van Straelen.
  • Ze werd gedoopt op 19 september 1732 in Culemborg, Nederland.
  • Een kind van Ruth Gijsbertus van der Hoef(F) en Maria Straavers Berenstrade
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2024.

Gezin van Cornelia van der Hoef(F)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van der Hoef(F)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia van der Hoef(F)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van der Hoef(F)

Jannigje Rutten
1668-< 1722

Cornelia van der Hoef(F)
1732-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://home.versatel.nl/prijswijk/gezin_plaats/Culemborg-gezin.htm#G

    Historische gebeurtenissen

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Hoef(F)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van der Hoef, "Stamboom Van der Hoeff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hoeff/I1577.php : benaderd 13 januari 2026), "Cornelia van der Hoef(F) (1732-????)".