Stamboom Van der Graaf » Christiaan van der Graaf (1897-1978)

Persoonlijke gegevens Christiaan van der Graaf 


Gezin van Christiaan van der Graaf

Hij is getrouwd met Maria van Weel.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1928 te Oosterland, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan van der Graaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan van der Graaf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan van der Graaf

Christiaan van der Graaf
1897-1978

1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Christiaan van der Graaf



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1897 lag rond de 13,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • De temperatuur op 2 mei 1928 lag tussen 10,4 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    • De temperatuur op 17 oktober 1978 lag tussen 2,2 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Eerste vlucht van een Dassault Mirage 2000.
      • 16 maart » De mammoettanker Amoco Cadiz strandt aan de kust van Bretagne en veroorzaakt een grote olieramp.
      • 9 mei » De Nederlandse voetbalclub PSV wint de UEFA Cup. In Eindhoven wordt de Franse club SC Bastia met 3-0 verslagen (uitwedstrijd 0-0).
      • 21 mei » Opening van het Estadio José María Minella in Mar del Plata, Argentinië.
      • 19 juni » Eerste Garfieldstrip.
      • 16 oktober » Kardinaal Karol Wojtyła wordt tot paus Johannes Paulus II gekozen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1883 » Asta Nielsen, Deens actrice († 1972)
    • 1885 » D.H. Lawrence, Engels dichter, essayist, leraar, literatuurcriticus, (toneel)schrijver en vertaler († 1930)
    • 1892 » Lucien Buysse, Belgisch wielrenner († 1980)
    • 1900 » Harry de Keijser, Nederlands atleet († 1995)
    • 1903 » Theodor Adorno, Duits socioloog, filosoof, musicoloog en componist († 1969)
    • 1909 » Joachim Fernau, Duits schrijver, kunstenaar en kunstverzamelaar († 1988)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Christiaan van der Graaf


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Hartjesveld-van der Graaf, "Stamboom Van der Graaf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-graaf/I154.php : benaderd 18 januari 2026), "Christiaan van der Graaf (1897-1978)".