Stamboom Van der Est » Maria Elisabeth Keggelaar (1711-????)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth Keggelaar 


Gezin van Maria Elisabeth Keggelaar

Zij is getrouwd met Willem van der Esch.

Zij zijn getrouwd op 11 maart 1738, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Maria Elisabeth Keggelaar

dochter van Philip en Margretha van Bayen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth Keggelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth Keggelaar

Maria Elisabeth Keggelaar
1711-????

1738

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Keggelaar


De publicatie Stamboom Van der Est is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
K. van Dijken, "Stamboom Van der Est", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-est/I873.php : benaderd 14 februari 2026), "Maria Elisabeth Keggelaar (1711-????)".