Stamboom Van der Est » Willem Kik (1901-1995)

Persoonlijke gegevens Willem Kik 


Gezin van Willem Kik

Hij is getrouwd met Pieternella Krina Schoenmaker.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1928 te Bruinisse, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Kik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Kik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Kik

Willem Kik
1859-1940

Willem Kik
1901-1995

1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Isis Zeeuws Archief febr. 2008, akte 33
    2. www.siemschuur.com
    3. Isis Zeeuwd Archief febr. 2008, akte 7

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juli 1901 lag tussen 14,1 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (80%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • De temperatuur op 6 april 1928 lag tussen 1,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
      • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
      • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • De temperatuur op 21 juni 1995 lag tussen 10,8 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 29 maart » Guus Hiddink behaalt zijn eerste overwinning als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. In Rotterdam wordt Malta met 4-0 verslagen in de EK-kwalificatiereeks. Aanvaller Bryan Roy speelt zijn 32ste en laatste duel voor Oranje.
      • 31 maart » De Amerikaanse zangeres Selena wordt vermoord in Corpus Christi, Texas. Deze dag wordt wereldwijd door Hispanics "Black Friday" genoemd.
      • 19 april » De ETA pleegt een aanslag op José María Aznar, Spaans politicus en latere premier van Spanje. De aanslag mislukt.
      • 19 april » Het Alfred P. Murrah Federal Building in Oklahoma City wordt gedeeltelijk opgeblazen, waarbij 168 mensen omkomen.
      • 22 mei » Amnesty International uit kritiek op Roemenië, dat volgens de mensenrechtenorganisatie haar zigeunerminderheid slecht beschermt, gevangenen mishandelt en burgers arresteert wegens homoseksuele handelingen.
      • 6 juli » Generaal Ratko Mladić, leider van het net gevormde leger van de Serviërs die in Bosnië wonen, valt de enclave Srebrenica aan met zijn eenheden. Het Bosnische leger vraagt Dutchbat tevergeefs de wapens terug die het eerder inleverde om zich te kunnen verdedigen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kik

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kik.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kik.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kik (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van der Est is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    K. van Dijken, "Stamboom Van der Est", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-est/I1611.php : benaderd 6 februari 2026), "Willem Kik (1901-1995)".