Stamboom Van der Borg » Aaltje Hansens (1729-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Hansens 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1729.

Gezin van Aaltje Hansens

Zij is getrouwd met Wolter Jans.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Hansens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Hansens

Aaltje Hansens
1729-????


Wolter Jans
1729-1811


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. wim en roelof duinkerken Web Site, willem Duinkerken, Aaltje Jans, 2 maart 2016
    Toegevoegd via een Smart Match
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: wim en roelof duinkerken Web Site Familiestamboom: 191065131-1

Over de familienaam Hansens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hansens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hansens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hansens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas van der Borg, "Stamboom Van der Borg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-borg/I533123.php : benaderd 16 februari 2026), "Aaltje Hansens (1729-????)".