Stamboom Van der Borg » Heilwig Dillingen (928-????)

Persoonlijke gegevens Heilwig Dillingen 

  • Zij is geboren in het jaar 928.

Gezin van Heilwig Dillingen

Zij heeft/had een relatie met Hermann Lotharingen.


Kind(eren):

  1. Ezzo Lotharingen  955-± 1034 
  2. Adolf Zupilgau  960-1041
  3. Herman Zupilgau  ± 965-1033

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heilwig Dillingen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Heilwig Dillingen

Heilwig Dillingen
928-????


Ezzo Lotharingen
955-± 1034
Herman Zupilgau
± 965-1033

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Dillingen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas van der Borg, "Stamboom Van der Borg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-borg/I513181.php : benaderd 1 maart 2026), "Heilwig Dillingen (928-????)".