Stamboom van der Blom » Arie Vink (1928-1929)

Persoonlijke gegevens Arie Vink 


Gezin van Arie Vink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie Vink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie Vink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie Vink

Arien Vink
1864-1940
Adrianus Vink
1902-1960
Helena Prins
1904-????

Arie Vink
1928-1929


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 maart 1929 lag tussen 0,1 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vink (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John van der Blom, "Stamboom van der Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-blom/I6016.php : benaderd 26 januari 2026), "Arie Vink (1928-1929)".