Stamboom van der Blom » Hendrik Jan STOFFER (1864-1947)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jan STOFFER 


Gezin van Hendrik Jan STOFFER

(1) Hij is getrouwd met ??.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Arend Stoffer  1893-1975


(2) Hij is getrouwd met ??.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Dries Stoffer  1894-1975


(3) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(4) Hij is getrouwd met Annigje de Kaste.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1892 te IJsselmuiden, Overijssel, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Berend Jan Stoffer  1897-1985
  2. Janna Stoffer  1898-????
  3. Albert Stoffer  1902-1965 

Het echtpaar is op 9 april 1931 gescheiden.


(5) Hij is getrouwd met ??.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elisabeth Stoffer  1904-1987


(6) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(7) Hij is getrouwd met ??.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(8) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jantje Jans Stoffer  1911-1978 


(9) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(10) Hij is getrouwd met ??.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hendrik Jan Stoffer  1915-1916


Notities over Hendrik Jan STOFFER

Hendrik Jan Stoffer was geboren en wonende te Kampen, maar had als adres

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jan STOFFER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Jan STOFFER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jan STOFFER

Jan van Koot
1797-1870
Arend Stoffer
1839-1938

Hendrik Jan STOFFER
1864-1947

(1) 
Arend Stoffer
1893-1975
(2) 
Dries Stoffer
1894-1975


Onbekend

(3) 1892
Janna Stoffer
1898-????
(4) 


Onbekend

(5) 


Onbekend



Onbekend

(6) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 oktober 1864 lag rond de 7,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
      • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
      • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
      • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
      • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
    • De temperatuur op 17 oktober 1864 lag rond de 11,4 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
      • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
      • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
      • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
      • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
      • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
    • De temperatuur op 25 augustus 1892 lag rond de 18,8 °C. Er was 6 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 13 januari 1947 lag tussen 3,3 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 8,3 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
      • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
      • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam STOFFER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam STOFFER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over STOFFER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam STOFFER (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John van der Blom, "Stamboom van der Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-blom/I570.php : benaderd 14 januari 2026), "Hendrik Jan STOFFER (1864-1947)".