Stamboom van der Blom » Robrecht I (De Fries) Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois) (1032-1093)

Persoonlijke gegevens Robrecht I (De Fries) Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois) 

  • De naam is van het type 'naam gegeven bij of rond de geboorte'
  • Hij is geboren op 29 oktober 1032 in Kasteel van Wijnendale, Wijnendale, West Vlaanderen, Vlaams Gewest, Belgium.
  • Hij is overleden op 13 oktober 1093 in Kasteel Wijnendaale, Torhout, West-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgium, hij was toen 60 jaar oud.
  • Een kind van Boudewijn V van Rijssel en Adela van Rijssel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juni 2024.

Gezin van Robrecht I (De Fries) Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois)

Hij is getrouwd met Gertrud Billung Herzogin von Sachsen) Der Friese.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robrecht I (De Fries) Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Robrecht I (De Fries) Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Robrecht I (De Fries) Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois)


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John van der Blom, "Stamboom van der Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-blom/I4881.php : benaderd 28 januari 2026), "Robrecht I (De Fries) Graaf Van Vlaanderen En Van Artesië (Artois) (1032-1093)".