Stamboom Van den Munckhof » Maria Martina Elisabeth Claessens (1927-2007)

Persoonlijke gegevens Maria Martina Elisabeth Claessens 


Gezin van Maria Martina Elisabeth Claessens

Zij is getrouwd met Jacobus Hendrikus Maria van den Munckhof,.

Kregen 3 kinderen, twee zoons Gerardus en Petrus en een dochter Diana.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1953 te Venray, zij was toen 25 jaar oud.

Getuige: klapper Venray

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Martina Elisabeth Claessens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Martina Elisabeth Claessens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Martina Elisabeth Claessens


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Grafsteen begraafplaats Boschhuizen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 november 1927 lag tussen 2,9 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 12,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • De temperatuur op 16 april 1953 lag tussen 5,1 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Watersnood; Nederlandse, Belgische en Engelse zeedijken breken door bij een stormvloed: 1835 doden.
      • 26 maart » Jonas Salk maakt het bestaan van zijn vaccin tegen polio wereldkundig.
      • 1 april » Het Paraguayaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de finale met 3-2 te winnen van titelhouder Brazilië.
      • 12 september » John F. Kennedy treedt in het huwelijk met Jackie Bouvier.
      • 9 oktober » Opening van de Lijnbaan in Rotterdam, de eerste autovrije winkelstraat van Nederland.
      • 9 november » Cambodja wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • De temperatuur op 13 augustus 2007 lag tussen 11,3 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Roger Federer wint de Australian Open door in de finale de Chileen Fernando González te verslaan met 7-6 6-4 6-4. Het was voor de Zwitser zijn 10e Grand Slam-titel.
      • 3 juni » Paus Benedictus XVI verklaart 4 mensen heilig, nl. de Limburgse Pater Karel Houben, een Poolse pater, een Maltese priester en een Franse zuster.
      • 13 september » Rita Verdonk wordt door fractievoorzitter Mark Rutte uit de Tweede Kamerfractie van de VVD gezet.
      • 26 oktober » Apple Inc. brengt Mac OS X 10.5 Leopard uit.
      • 8 november » Voor de eerste maal sinds de ingebruikname wordt de Maeslantkering in de Nieuwe Waterweg uit voorzorg gesloten als gevolg van een mogelijk naderende stormvloed.
      • 19 december » Vlaanderen kondigt een smogalarm af, geldig tot 21 december 's avonds. Op alle autosnelwegen en ringwegen wordt de snelheid beperkt tot 90km/u.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2005 » David Lange (63), Nieuw-Zeelands premier
    • 2007 » Brian Keith Adams (44), Amerikaans professioneel worstelaar
    • 2007 » Brooke Astor (105), Amerikaans filantroop
    • 2007 » Yone Minagawa (114), Japans (bij leven) oudste persoon ter wereld
    • 2008 » Bill Gwatney (48), Amerikaans zakenman en politicus (Democratische Partij)
    • 2009 » Les Paul (94), Amerikaans gitarist

    Over de familienaam Claessens


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ine Hendriks-van den Munckhof, "Stamboom Van den Munckhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-munckhof/I480.php : benaderd 15 februari 2026), "Maria Martina Elisabeth Claessens (1927-2007)".