Stamboom Van den Munckhof » Gijsbertus Johannes Clemens "Bart" Hendriks (1956-)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Johannes Clemens "Bart" Hendriks 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Gijsbertus Johannes Clemens "Bart" Hendriks

(1) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1982 te Nijmegen, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is op 24 maart 2004 gescheiden.


(2) Hij is getrouwd met Catharina Jacoba Petronella van den Munckhof,.

Zij zijn op 6 januari 2006 te Drunen in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 2006 te Venray, hij was toen 49 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Johannes Clemens "Bart" Hendriks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertus Johannes Clemens "Bart" Hendriks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus Johannes Clemens Hendriks


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. mijzelf

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juli 1956 lag tussen 12,4 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Johnny Dusbaba, Nederlands voetballer
      • 14 maart » Toine Manders, Nederlands Europarlementariër (VVD)
      • 15 juni » Technische Universiteit Eindhoven opgericht
      • 23 september » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste officieuze interland. In en tegen West-Duitsland wordt met 2-1 verloren.
      • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.
      • 31 oktober » Hongaarse Arbeiderspartij wordt ontbonden en vervangen door een nieuwe communistische partij, de Hongaarse Socialistische Arbeiderspartij
    • De temperatuur op 20 juni 2006 lag tussen 14,1 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (44%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Het gratis eerste nummer van nrc.next verschijnt.
      • 9 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal wint gastland Duitsland in München met 4-2 van Costa Rica.
      • 22 juli » Na twintig jaar beëindigt Dennis Bergkamp zijn carrière met een afscheidswedstrijd tussen Arsenal FC en AFC Ajax.
      • 1 augustus » Fidel Castro draagt tijdelijk zijn macht over Cuba over aan broer Raúl.
      • 21 november » De Nepalese Burgeroorlog komt tot een einde na het tekenen van een vredesakkoord.
      • 22 november » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hendriks

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hendriks.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hendriks.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hendriks (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ine Hendriks-van den Munckhof, "Stamboom Van den Munckhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-munckhof/I3158.php : benaderd 5 februari 2026), "Gijsbertus Johannes Clemens "Bart" Hendriks (1956-)".