Stamboom Van den Idsert » Wilhelmus van den Heuvel (1858-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus van den Heuvel 

  • Hij is geboren in het jaar 1858 in Deurne.

Gezin van Wilhelmus van den Heuvel

Hij is getrouwd met Henrica Manders.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1900 te Deurne, hij was toen 42 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus van den Heuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Heuvel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van den Idsert, "Stamboom Van den Idsert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-idsert/I41392.php : benaderd 11 maart 2026), "Wilhelmus van den Heuvel (1858-????)".