Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk (1930-1983)

Persoonlijke gegevens Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk 


Gezin van Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk

Hij is getrouwd met Wilhelmina Hoogland.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1961 te Heemstede, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk


IVb. Theodorus Jacobus Maria (Theo) van der ASDONK, zn. van Theodorus Gerardus van der ASDONK (III) (Smid) en Anna HOOGEBOOM, geb. te Heemstede op 27 jan 1930 (foutief, moet zijn 30-01-1930), Diverse beroepen, ovl. (53 jaar oud) te Heemstede op 2 feb 1983, tr. (31 jaar oud) te Heemstede op 17 nov 1961 met Wilhelmina HOOGLAND.
Uit dit huwelijk 3 kinderen:
1. Catharina Alexandra Maria , geb. te Haarlem op 17 sep 1965.
2. Rudolf Stefanus , geb. te Haarlem op 14 aug 1967.
3. Jeroen Christiaan Louis , geb. te Haarlem op 18 okt 1969.

Theodorus Jacobus Maria (Theo) van der ASDONK.
Meubelmaker, winkelbediende in een ijzerwarenzaak, werkte bij de Hoogovens en was suppoost bij het Cruquiusmuseum in Vijfhuizen.
Overleden aan een hartinfarct.

Theodorus Jacobus Maria (Theo) van der ASDONK, geb. te Heemstede op 27 jan 1930 (foutief moet zijn 30-01-1983), Diverse beroepen, ovl. (53 jaar oud) te Heemstede op 2 feb 1983.

Theodorus Jacobus Maria (Theo) van der ASDONK.
Meubelmaker, winkelbediende in een ijzerwarenzaak, werkte bij de Hoogovens en was suppoost bij het Cruquiusmuseum in Vijfhuizen.
Overleden aan een hartinfarct.

Vader:
Theodorus Gerardus van der ASDONK, zn. van Judocus van der ASDONK (Smid) en Johanna Euphemia van der MEER, geb. te Heemstede op 16 sep 1886, Smid. Overleden in de St Bavo te Heemstede, ovl. (81 jaar oud) te Heemstede op 27 dec 1967, tr. (resp. 32 en 25 jaar oud) te Heemstede op 17 jul 1919.

Moeder:
Anna HOOGEBOOM, dr. van Nicolaas (Klaas) HOOGEBOOM (1892: schipper/koopman. 1923:commissionair in groenten) en Margaretha ZUT, geb. te Nrd-Scharwoude op 28 jul 1893. Overleden in ziekenhuis St Joannes de Deo, ovl. (71 jaar oud) te Haarlem op 23 jan 1965.

tr. (31 jaar oud) te Heemstede op 17 nov 1961
met

Wilhelmina HOOGLAND.

Uit dit huwelijk 3 kinderen:

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1930 lag tussen -0,3 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
  • De temperatuur op 17 november 1961 lag tussen 3,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Lancering van de Korabl-Spoetnik 4, met aan boord de hond Tsjernoesjka ("Zwartje"), een pop genaamd Ivan Ivanovitsj, enkele muizen en een cavia. De pop werd vlak voor de landing aan een parachute uitgeworpen, waarmee de procedure werd getest die de kosmonauten moesten gaan volgen.
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 19 juni » Faculteitsvereniging der Ruimtelijke Wetenschappen G.G.S.V. Ibn Battuta is opgericht te Groningen.
    • 2 augustus » Eerste optreden van de Beatles als de huisband in de Cavern Club in Liverpool, Engeland.
    • 13 augustus » Op gezag van Walter Ulbricht en de Sovjetleider Nikita Chroesjtsjov worden in Berlijn, 's nachts, straten afgezet met prikkeldraad en militaire voertuigen.
    • 17 september » Premier Adnan Menderes van Turkije wordt geëxecuteerd, omdat hij schuldig is bevonden aan het schenden van de grondwet.
  • De temperatuur op 2 september 1983 lag tussen 15,1 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Algehele herziening van de Nederlandse Grondwet.
    • 15 april » Tokyo Disneyland, het eerste attractiepark binnen het Tokyo Disney Resort, wordt officieel geopend.
    • 3 juli » De Amerikaanse atleet Calvin Smith verbetert het ruim 14½ jaar oude record op de 100 m sprint met 0,02 sec en brengt het op 9,93 sec.
    • 31 juli » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Casey Jr. Circus Train geopend.
    • 27 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse mannenhockeyploeg voor het eerst in de geschiedenis de Europese titel.
    • 25 september » Guerrillastrijders van het FMNL veroveren de stad Tenancingo in El Salvador.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Asdonk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I97916658.php : benaderd 1 maart 2026), "Theodorus Jacobus Maria van der Asdonk (1930-1983)".