Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem » Geertrudis Cornelia van den Ende (1879-1947)

Persoonlijke gegevens Geertrudis Cornelia van den Ende 

  • Alternatieve namen: Geertrudis Cornelia van den Ende (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Geertrudis Anna van den Enden (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Vijverberg (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk), Geertrudis van den Enden (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Geertruida Anna van den Enden (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Zij is geboren op 27 juli 1879 in Monster, Zuid-Holland, Nederland.
    G.A,, 02-08-1881 ?
  • Zij is overleden op 3 februari 1947 in Naaldwijk, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 67 jaar oud.
    after 1944
  • Een kind van Willem van den Ende en Anna Maria Olsthoorn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2019.

Gezin van Geertrudis Cornelia van den Ende

Zij is getrouwd met Petrus Arnoldus Vijverberg.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1910 te Monster, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 30 jaar oud.


Notities over Geertrudis Cornelia van den Ende


Auteur de cet arbre : Jos van RIJN (jvanrijn)
F Geertruida Anna van den Enden Geertrudis
(Geertruida Anna van den Enden)

Née le 2 août 1881 - Monster, Westland, Zuid-Holland
Décédée après 1944 - Naaldwijk, Westland, Zuid-Holland

Union(s)
Mariée le 28 mai 1910, Monster, Westland, Zuid-Holland, avec Petrus Arnoldus Vijverberg 1875-1944

Notes concernant l'union
Union avec Petrus Arnoldus Vijverberg
Vader van de bruidegom Arie Vijverberg
Moeder van de bruidegom Margaretha van Egmond
Vader van de bruid Willem van den Enden
Moeder van de bruid Anna Maria Olsthoorn

Huw. Bijlagen 1843 en later in de Tweede Wereldoorlog verloren gegaan

Kinderen
1. Anita Nieuwland
2. Anthony Nieuwland
3. Hendrina, Johanna Nieuwland
4. Maria Cornelia Nieuwland
5. Thimoteus Johannes Nieuwland

Sources
Naissance: Nat. Archief Monster 1881 aktenr 121
Union: Nat. Archief Monster 1910 aktenr 20

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertrudis Cornelia van den Ende?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertrudis Cornelia van den Ende

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertrudis Cornelia van den Ende

Geertrudis Cornelia van den Ende
1879-1947

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juli 1879 lag rond de 17,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
  • De temperatuur op 28 mei 1910 lag tussen 6,4 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
  • De temperatuur op 3 februari 1947 was gemiddeld -1,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 11,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
    • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
    • 30 december » Koning Michael van Roemenië doet afstand van de troon, onder druk van de communisten, aldus de verklaring die hij aflegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Ende


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sanne van den Eijnde, "Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde/I9630348.php : benaderd 11 januari 2026), "Geertrudis Cornelia van den Ende (1879-1947)".